AKSES Akıllı Şebeke Sistemleri, başta doğalgaz, elektrik ve su olmak üzere enerjinin olduğu her noktada ölçme, izleme ve yönetim çözümleri sunmak üzere kurulmuştur.

Modern Teknoloji ve yüksek standartlarla üretilmiş, kaliteli ölçüm ve haberleşme donanımları ve tamamen milli imkanlarla geliştirilmiş, müşteri istekleri doğrultusunda özelleştirilebilen yazılımları ile sektöre yeni ve farklı çözümler sunmayı amaç edinmiştir.

Yenilikçi ürünlerimizle, farklı ve üstün çözümlere öncülük ederek ülkemizde ve dünyada enerji sürekliliğine ve verimliliğine katkıda bulunmaktayız.

Geniş Hizmet Yelpazesi sunan bir firma olarak sektörümüzde önde gelen bir yerli teknoloji tedarikçisiyiz. Projelerimizde tüm paydaşların ihtiyaçlarını karşılayan verimli, sürdürülebilir ve güvenilir çözümler üretmekteyiz. Bu doğrultuda sektördeki ürün ve yazılım tedarikçisi, ithalatçı firmalardan tamamen farklı bir konumdayız.

Satış sonrası destek hizmetlerimizdeki süreklilik, hız ve kalite ile ön plana çıkmış olmaktan gurur duyuyoruz. Enerji sektörü süreklilik ve anında hizmet gerektirir. AKSES, enerji sektörüne hizmet veren firma olmanın bilinciyle hareket ettiğinden üst düzey müşteri memnuniyetini yakalamıştır.


Neden Farklıyız

        "Kalitenin ölçü aracı olun. Bazı insanlar mükemmelliğin beklendiği ortamlara alışık değildir."

Akses Akıllı Şebeke Sistemleri olarak biz de kaliteden asla ödün vermeden en iyi ürün ve hizmeti sunmak için yarışıyoruz. Donanım ve yazılım ürünlerimizi yüksek kalitede üretmekte ve uluslararası akredite kurumlardan sertifikalandırmaktayız.

Geniş ürün yelpazesine sahip olmakla beraber sistemlerimizi daima müşteri ihtiyaçlarına göre şekillendirmekteyiz. Sizi ürüne adapte etmiyoruz, ürünlerimizi size göre özelleştiriyoruz.

Hizmetlerimiz satış ile sona ermez. Teknik destek, bakım hizmetleri, yazılım güncelleme, eğitim ve mühendislik hizmetlerimizdeki titizlik, detaylara verdiğimiz önem ve dakiklik bizim için vazgeçilmez unsurlardır.

Yapılan her işte sorunla karşılaşmak olasılığı vardır. AKSES'le çalışanlar, AKSES ekibinin sorun varsa çözüm de bulacağını bildiklerinden her zaman rahattırlar.